Mos Ia Thuaj Askujt

nga Karen M. McManus #Roman; #Mister #Thriller 

Përktheu: Silvi Mema

Nr i faqeve 300

Përshkrim i shkurtër

Një qytet model fsheh sekrete.

Sekrete që dikush do të vriste për t‘i ruajtur.

Eleri nuk ka qenë më parë në Eko Rixh, por ka dëgjuar gjithçka për të.

Është vendi ku tezja e saj u zhduk në moshën gjashtëmbëdhjetëvjeçare, për të mos u kthyer kurrë më. Ku vrasja e një mbretëreshe të ballos pesë vjet më parë u bë lajm kombëtar. Dhe tani ajo duhet të jetojë atje me gjyshen thuajse të panjohur, pasi e ëma shkon në rehabilitim.

Malkolmi u rrit nën hijen e vdekjes së mbretëreshës së ballos. Vëllai i tij më i madh ishte i dyshuari kryesor dhe u largua me turp nga Eko Rixhi. Por tani ai është kthyer – ashtu si kërcënimet misterioze shfaqen nëpër qytet, duke lënë të kuptohet se një vrasës do të godasë përsëri.

Pastaj një tjetër vajzë zhduket.

Ndërsa Eleri dhe Malkolmi nguten të zbulojnë atë që ndodhi, ata kuptojnë se çdo sekret në Eko Rixh është më i thellë se ç‘duket.

EMOCIONUES, TËRHEQËS, I RAFINUAR – thrilleri i ri nga autorja e bestsellerit “NJËRI NGA NE PO GËNJEN”

Çmimi: 1,200.00L

Pagesa në dorëzim brenda Shqipërisë.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Bli ne nje menyre me te thjeshte !