Njëri nga Ne po Gënjen 

nga Karen M. McManus #Roman; #Mister

Përktheu: Manushaqe Bako

Nr i faqeve 340

Përshkrim i shkurtër

Një i vdekur, katër të dyshuar – dhe njëri prej tyre po gënjen Një pasdite pesë nxënës të Gjimnazit Bejvju futen në klasën e ndëshkimit: Bronuina: nxënësja e dalluar, gati për në Jeill. Adi: bukuroshja, princesha e ballos së vjeshtës. Nejti: krimineli, shpërndarës droge. Kupëri: atleti, ylli i bejsbollit. Simoni: krijuesi i aplikacionit famëkeq të thashethemeve të gjimnazit. Kur Simoni rrëzohet papritmas dhe vdes pak më vonë në spital, policia nis të hetojë rreth vdekjes. Simoni kishte planifikuar të postonte thashetheme pikante të nesërmen e asaj dite. Në qendër të vëmendjes vihen Bronuina, Adi, Nejti dhe Kupëri. Secili prej të rinjve ka diçka për të fshehur – dhe kësisoj një motiv…

BESTSELLERI I NJU JORK TAJMSIT – EMOCIONUES, SEKSI, I SOFISTIKUAR!

Vlerësime për NJËRI NGA NE PO GËNJEN:

“Gënjeshtaret e Vogla Bukuroshe takohen me Klubin e Mëngjesit”. ENTERTAINMENT WEEKLY

Absolutisht magjepsës!” RT BOOK REVIEWS

E mban gjallë entuziazmin e lexuesit deri në faqen e fundit.” KIRKUS REVIEWS

Një thriller që të lë pa frymë.” THE GUARDIAN

Çmimi: 1,000.00L

Pagesa në dorëzim brenda Shqipërisë.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Bli ne nje menyre me te thjeshte !