Një Botë me Përralla 1

Mblodhi dhe Shqipëroi: Dritan Koka

Titujt e përrallave:

Magji, Shtatë Pëllumbat, Uji i Rinisë së Përjetshme, Maçoku me Çizme, Aladini, Bukuroshja e Fjetur në Pyll, Vajza që Shkeli Bukën, Vendi i Qenve, Rubini i Mrekullueshëm, Tre Qentë, Princesha e Magjepsur, Johani Besnik, Princi i Lumtur, Përralla e Maceve, Gjarpri, Zogu i Vezëve të Arta, Pleshti dhe Profesori, E Burgosura e Bukur, Pata e Artë, Tri Unazat, Mbretëresha e Dëborës, Historia e Plazheve Uangiang, Vajza pa Duar, Lëkurëgomarja, Lulet e Idës së Vogël, Bijtë e Babagjyshit të Krishtlindjes, Përralla e Bredhit, Vasilisa e Bukur, Princesha dhe Shtatë Kalorësit, Cari Salltan

Çmimi: 650.00L

Pagesa në dorëzim brenda Shqipërisë.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Bli ne nje menyre me te thjeshte !